Adresa parc BRAILA
Maşini alese, pentru tine.

Şos. Dig Galaţi- Brăila
DN 22B, km 4, Dig Brăila - Galaţi

Program:

Luni-Vineri: 08.30 - 18.00
Sâmbătă: 08.30 - 14.00

Website: www.apan-topselection.ro
Email: topselection@apan.ro

Echipa noastra

Catalin Mariescu
Consilier vanzari

0751 084 286
catalin.mariescu@apan.ro

George Jipirescu
Consilier vanzari

0751 091 193
george.jipirescu@apan.ro

Marian Puscasiu
Consilier vanzari

0740 016 163
marian.puscasiu@apan.ro

Mihai Iuriet
Consilier vanzari

0740 310 967
mihai.iuriet@apan.ro

Adrian Vlad
Director Vanzari

0740 118 718
adrian.vlad@apan.ro

Adresa parc BUCURESTI
Maşini alese, pentru tine.

Str Grigore Gafencu 77, Sector 1, Bucuresti

Luni-Vineri: 08.30 - 18.00
Sâmbătă: 08.30 - 14.00

Website: www.apan-topselection.ro
Email: topselection@apan.ro

Echipa noastra

Daniela Scurtu
Consilier Vanzari

0742 504 398
daniela.scurtu@apan.ro

Stelian Ersen
Consilier vanzari

0754 236 854
stelian.ersen@apan.ro

Alina Baju
Consilier vanzari

0749 263 300
alina.baju@apan.ro

Albert Condrea
Logistica

0751 019 330
albert.condrea@apan.ro

Adresa parc GALATI
Maşini alese, pentru tine.

Drumul Viilor, nr. 17-19 – Galati
Strada Brailei, nr. 269 – Galati

Luni-Vineri: 08.30 - 18.00
Sâmbătă: 08.30 - 14.00

Website: www.apan-topselection.ro
Email: topselection@apan.ro

Echipa noastra

Dan Boeru
Consilier vanzari

0741 256 198
dan.boeru@apan.ro

Dan Caliga
Consilier vanzari

0740 118 717
dan.caliga@apan.ro

Lucian Onofrei
Consilier vanzari

0755 044 866
lucian.onofrei@apan.ro

Razvan Butucescu
Director vanzari

0741 089 044 razvan.butucescu@apan.ro

Adresa parc IASI
Maşini alese, pentru tine.

Sos. Pacurari Nr. 189 – Iasi

Luni-Vineri: 09.00 - 18.30
Sâmbătă: 09.30 - 13.30

Website: www.apan-topselection.ro
Email: topselection@apan.ro

Adresa parc Suceava
Maşini alese, pentru tine.

Sofia Vicoveanca Nr. 68 – Suceava

Luni-Vineri: 09.00 - 18.30
Sâmbătă: 09.30 - 13.30

Website: www.apan-topselection.ro
Email: topselection@apan.ro